Banková masáž


Princípy Bankovej Masáže a Jej Výhody Pre Zdravie

Bankovanie je terapeutická metóda, ktorá využíva vytvorenie podtlaku a sania na dosiahnutie relaxačných a liečebných účinkov. Tento postup pomáha uvoľňovať napäté svalstvo, zvyšovať prietok krvi, zlepšovať hydratáciu tkanív a odstraňovať nadbytočné tekutiny a toxíny otvorením lymfatických ciest.

Ako Banková Masáž Funguje?

Banková masáž prináša okamžitý pocit osvieženia a zároveň poskytuje hlbšie úrovne liečby, stimuláciou nervového systému. Pri masáži bankovými pohármi sa podtlak vytvára, čo stimuluje pokožku, zvyšuje cirkuláciu krvi a zabezpečuje lepší prívod kyslíka do tkaniva. Tento proces pomáha rozkladať zrazeniny v tkanivách a orgánoch.

Vplyv na pokožku

Pohár vytvára podtlak a pritlačuje sa na pokožku. Tento kontakt pôsobí priamo na vlasové cibuľky a rozširuje krvné cievy. Ťahom pohára po koži sa zrýchli metabolizmus tkanív, čo zlepšuje činnosť potných a mazových žliaz. Výsledkom je zdravý lesk pokožky.

Vplyv na Svaly

Bankovanie aktivuje krvné cievy vo svaloch, čo vedie k uvoľneniu svalového tkaniva. Postupným pôsobením sa dosiahne relaxácia stiahnutých a bolestivých partií.

Vplyv na Kĺby

Bankovanie je účinné pri liečbe reumatizmu. Pomáha zvyšovať sekréciu synoviálnej tekutiny, ktorá je nevyhnutná pre správne mazanie kĺbov, a zlepšuje prekrvovanie kĺbov. To zvyšuje funkčnosť a pohyblivosť kĺbov a svalov.

Banková masáž je účinnou metódou na dosiahnutie relaxácie, zlepšenie zdravia kože, uvoľnenie svalov a podporu zdravých kĺbov. Jej pozitívne účinky sú pozoruhodné a preto by ste nemali váhať vyskúšať túto terapiu na vlastnej koži.

Objednaj sa ešte dnes

REZERVÁCIA

REZERVÁCIA

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja